Ochutnávka nátierok v MŠ

Dňa 10. 4. 2024 naša MŠ v spolupráci so Školskou jedálňou pripravila pre rodičov a deti zaujímavé popoludnie, ktoré bolo zamerané na správnu výživu a stravovanie detí.
Krátky kultúrny program - scénka a pieseň s pohybovým vyjadrením varenia polievočky sme privítali rodičov, starých rodičov, zamestnancov a kamarátov z MŠ. Riaditeľka MŠ p. Bc. Zuzana Kršiaková stručne oboznámila prítomných so stravovaním detí v MŠ. Výborné nátierky, ktoré pripravili naše tety kuchárky chutili všetkým, malým aj veľkým! Rodičia si fotili recepty, tak asi im chutilo, čo nás všetkých teší!

Ďakujeme Vám milé naše tety kuchárky!
Možno ste teraz inšpiráciou pre našich drobčekov a raz budú z nich šikovní kuchári a kuchárky, ako ste Vy a budú s radosťou na Vás spomínať!