Karneval v materskej škole

Chystajte si deti masky, bude smiech a špás, fašiangový karneval prišiel medzi nás. Kráľ a šašovia, všetci sú už tam, detský karneval práve prišiel k nám.

Fašiangy sú obdobím radosti a zábavy. Aj v našej materskej škole sa celý týždeň ozýval šťastný smiech detí a veselá hudba. Nastal dlho očakávaný karneval. Celá škôlka sa razom premenila na rozprávkovú krajinu plnú princezien, víl, pirátov, šašov a rôznych superhrdinov. Zabávali sa nielen pri tanci, ale svoju šikovnosť si preverili aj pri rôznych súťažiach. Odmenou im boli rôzne dobroty vo forme sladkého pohostenia, ktoré im pripravili pani učiteľky aj rodičia.

Najkrajšou odmenou pre ne bol však pekný zážitok, na ktorý budú dlho spomínať.

  

Dnes je u nás v škôlke slávnosť veliká,
pre zvieratká vyhráva rezká muzika.
Vrabec Čvirik do tanca lastovičku vzal
všetkým je dnes veselo,
veď je KARNEVAL.

© 2024 Materská Škola, Ul. Konopná 8, Levice. Všetky práva vyhradené. Vytvoril: Radovan Molnár