LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD

Dňa 09. 11. 2022 sa v našej materskej škole konala celoškolská akcia „Lampiónový sprievod“.

  

Zúčastnili sa jej všetky detičky  so svojimi rodičmi a s pani učiteľkami. Deti sa zmenili aj spolu s rodičmi na rôzne príšerky a nechýbali im ani lampióny, ktoré im počas sprievodu osvetľovali trasu, ktorá viedla až na 5. ZŠ.  Všetci bez problémov zvládli náš lampiónový sprievod a úspešne dorazili do očakávaného cieľa. Tam si deti spolu s pani učiteľkami zahrali pohybové hry a za odmenu mali krásny ohňostroj. Šťastné pohľady všetkých zúčastnených detičiek aj rodičov prezrádzali nadšenie z prekvapenia.  Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme za príjemne prežité popoludnie a tešíme sa na ďalšie spoločné aktivity.

 

 späť 

© 2024 Materská Škola, Ul. Konopná 8, Levice. Všetky práva vyhradené. Vytvoril: Radovan Molnár